Říjen 2012

Ghostgirl-1-Vítejte na onom světě

28. října 2012 v 13:39 | Mandy |  Knihy v mých myšlenkách
Ahoj,
mám tu pro Vás první recenzi pro Knihy v mých myšlenkách. Kdo neví, o co se jedná, nechť klikne sem. Že jsem zde již psala recenzi na knihu Ghostgirl? Ano, psala, najdete ji zde. :)

Knihy v mých myšlenkách

28. října 2012 v 13:39 | Mandy |  Knihy v mých myšlenkách

Tak jsem se také připojila do tohoto skvělého projektu nesoucí název Knihy v mých myšlenkách. Když jsem na něj poprvé narazila, tak jsem si řekla: To je něco pro mě! :) Mnozí z vás jistě znají skvělou stránku http://abyss-mystery.blog.cz, jejíž majitelkou je, jak sám název vypovídá Abyss. A o co vůbec jde? Jedná se vlastně o to, aby jste se o knihách, které přečtete, trochu i zamysleli pár základními otázkami. Otázek je celkem šest. Tento projekt by měl ostatní naučit, aby se nad tím, co čtou také trochu zamýšleli, ne jen četli. Proto mne také tento projekt tolik oslovil, a proto jsem se do něj zapojila. Toto je již druhá sezóna projektu, protože je-jak sami vidíte, velmi úspěšný. Nedávno jsem sem přidala recenzi na mnou nedávno přečtenou knihu Ghostgirl. Udělala jsem na ni typickou recenzi, ale teď jsem pod ještě napsala doplňující článek s těmito otázkami pro knihy v mých myšlenkách, takže si to můžete s chutí pročíst. Opravdu všem doporučuji se do Knihy v mých myšlenkách zapojit, baví mne přemýšlet nad knihami. Sem pod tento článek si udělám takový malý seznam knížek, které jsem již přečetla a ohodnotila pro knihy v mých myšlenkách. Vy to potom nebudete muset složitě hledat, jen si tady kliknete na danou knihu a můžete se pustit do čtení! :) Pod tento sloupec jsem sem dala ještě jeden, a to knihy, které hodlám přečíst, aby jste věděli, na co se máte těšit. Přeji vám pěkný den a čtení zdar! :D

Recenze na knihu: Ghostgirl-Vítejte na onom světě

17. října 2012 v 19:41 | Mandy |  Recenze knih
Ahoj, dnes tu máme článek, vlastně tedy recenzi na knihu: Ghostgirl 1. díl- Vítejte na onom světě. Tuto knížku jsem četla o prázdninách, zezačátku jsem si myslela, že bude dost nudná, ale jak jsem se více prokousala ke středu, začala se mi moc líbit.
Flag Counter